Dlaczego warto nam zaufać?

Poznaj osoby, które zadbają o Ciebie!

Sercem Pracowni Pięknego Uśmiechu jest pracownia protetyczna. Dlaczego? Ponieważ każda praca jest wykonywana na miejscu, tuż obok gabinetu, w którym przyjmujemy naszych pacjentów. Jedynie w takiej sytuacji mamy pewność, jak przebiega proces jej powstawania. Co najważniejsze, zyskujemy gwarancję, że będziesz zadowolony ze swojego nowego Pięknego Uśmiechu!

Karol Musiał to specjalista ds. techniki dentystycznej, Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku, który ukończył Wydział Lekarski, Oddział Stomatologiczny.

Na co dzień specjalista zajmuje się głównie:

  • tworzeniem uzupełnień protetycznych ruchomych/stałych: protez na implantach, protez akrylowych oraz elastycznych, koron, snap on smile, licówek i aparatów ruchomych
  • wykonywaniem szyn wybielających, zgryzowych, a także szyny na zgrzytanie zębami
  • odbudową pełnych łuków zębowych (bez implantów w systemie pełnoceramicznym I.P.S. E-Max)
  • tworzeniem pojedynczych koron, mostów i licówek w systemie I.P.S. E-Max
  • innowacyjną ortodoncją nakładkową ClearAligner
  • naprawą protez w trybie ekspresowym
  • korektami protez dentystycznych.

Nasz ekspert mówi o swojej pracy: „jestem świadomy tego, że poczucie bezpieczeństwa i zaufanie do protetyka jest kluczowe w moim zawodzie – właśnie to gwarantuję swoim pacjentom”.

W pracy pomaga mu Monika Borkowska-Musiał. Jej zadaniem jest przede wszystkim dbanie o Twój komfort! To ona pełni funkcje opiekuna pacjenta, osoby, dzięki której uzyskasz niezbędne informacje na temat każdego etapu leczenia, stanu swojego zdrowia i całego procesu wykonywania uzupełnienia protetycznego.

Specjalistka pomoże Ci zrozumieć naukowe zwroty, z jakimi zapoznasz się w trakcie wizyt w Pracowni Pięknego Uśmiechu. Zadba o to, abyś miał poczucie bezpieczeństwa i komfortu za każdym razem, gdy przekraczasz próg naszego gabinetu. Poznasz ją już na etapie rejestracji! Ponadto będzie towarzyszyć Ci od Twojej pierwszej wizyty.

Dodatkowo Pani Monika dba o wizerunek Pięknego Uśmiechu – pracuje nad tym, aby pracownia nieustannie rozwijała się.

Specjalistka zapewnia: „bez obaw – możesz zapytać o każdy problem czy wątpliwość. Wytłumaczę Ci wszelkie niejasne zagadnienia tak, abyś poczuł się bezpiecznie w trakcie przeprowadzania kolejnych etapów leczenia”.

Pamiętaj – pracę nad Twoim Pięknym Uśmiechem rozpoczynamy od wykonania pełnego wywiadu, poznania Twoich nawyków. Pozwala nam to przygotować pełen plan leczenia i poinformować Cię, co zadzieje się na każdym jego etapie.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty?

Może potrzebujesz szczegółowych informacji od naszych ekspertów?

Odwiedź nas w gabinecie lub skontaktuj się telefonicznie!

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń

+48 515 726 891
+48 509 023 714

Napisz

kontakt@pieknyusmiech24.com.pl

Przyjedź do nas

ul. Długa 33A,
83-332 Borowo

“Jeśli zależy wam na tym, aby protezy były niewidoczne, a przy tym bardzo wygodne w noszeniu i łatwe w utrzymaniu higieny, to polecam wykonać je właśnie w tej pracowni protetycznej. Moja mama bardzo sobie chwali.”
Agata

“Moje dziecko nosi aparat ortodontyczny w technologii Cubi Orth, który przygotowany został przez specjalistów pracujących w tej pracowni. Polecam serdecznie!”
Sylwia

Bezpłatna wycena usług