Nakładki prostujące zęby – Clear Aligner

Dlaczego warto podjąć leczenie nakładkami Clear Aligner w Pracowni Pięknego Uśmiechu?

  • komfortowy proces z ustaloną długością leczenia
  • gwarantujemy najmniej widoczną i dyskretną metodę,
  • naszym celem nie jest tylko leczenie wad zgryzu, ale również poprawa wyglądu całej twarzy pacjenta,
  • łączymy ortodoncję z wysoko-estetycznymi technikami protetycznymi.

Widocznie Piękniejszy Uśmiech – niewidoczna nakładka!

Szukasz sposobu na to, aby poprawić wygląd Twojego zgryzu, a jednocześnie zależy Ci na tym, żeby jego korekta odbywała się w sposób niedostrzegalny? Pracownia Pięknego Uśmiechu ma idealne rozwiązanie!

Z myślą o Twoim komforcie proponujemy innowacyjną oraz skuteczną metodę korekcji zgryzu. Poznaj Clear Aligner, wygodny system leczenia oparty o trzy nakładki. Każda z nich jest różnej grubości, a jednocześnie dostosowana do Twoich indywidualnych potrzeb na każdym etapie stosowania tej metody.

Na czym polega system Clear Aligner?

Każdego tygodnia będziesz nakładać na zęby różnej grubości nakładki. Gwarantujemy, że będą one w zasadzie niewidoczne dla innych!

5

Pierwszy tydzień:

NAKŁADKA MIĘKKA: 0,5 mm

5

Drugi Tydzień:

NAKŁADKA ŚREDNIA: 0,625 mm

5

Trzeci i Czwarty Tydzień:

NAKŁADKA TWARDA: 0,75 mm

Nakładki prostujące zęby

Clear Aligner to przede wszystkim dyskretny oraz komfortowy sposób na uzyskanie Pięknego Uśmiechu – do tego w krótkim czasie, w wygodny sposób i za przystępna dla Ciebie cenę!

Co ważne, nakładki są przydatne w leczeniu przedprotetycznym, bowiem pozwalają osiągnąć u pacjentów odpowiednie warunki do odbudowy protetycznej.

Czy ta metoda jest dla Ciebie?

TAK, jeśli Twoje zęby potrzebują delikatnego przestawienia. Doświadczenie Pracowni Pięknego Uśmiechu potwierdza, że system Clear Aligner sprawdził się już u wielu dorosłych oraz dzieci, które posiadają zęby stałe. Obecnie mogą oni cieszyć się efektami uzyskanymi dzięki tym delikatnym, wręcz niedostrzegalnym nakładkom. Dodamy, że Clear Aligner jest kolejnym etapem leczenia ortodontycznego, kiedy to wypieramy standardowy aparat ortodontyczny za pomocą tej innowacyjnej metody prostowania zębów.

Zaczynamy od przeprowadzenia wywiadu z Tobą, odpowiedzenia na pytanie, czy metoda Clear Aligner jest dla Ciebie. Następnie przekazujemy Ci plan działania, pobieramy wycisk, tworzymy nakładki i… wspólnie z Tobą dbamy o jak najefektywniejszy przebieg leczenia!

To wszystko w sposób komfortowy, bezpieczny oraz niemal niewidoczny dla innych!

 

Zabieg krok po kroku:

1. Etap: konsultacja, poznanie oczekiwań pacjenta, omówienie procesu terapii ortodontycznej, pobranie pierwszych wycisków do diagnozy 
2. Etap: Ustalenie planu leczenia, poznanie wyników diagnozy, określenie dokładnego czasu leczenie oraz kosztów
3. Etap: Wykonanie pierwszego zestawu nakładek na podstawie ustalonego planu leczenia: miekkie(pierwszy tydzień), średnie(drugi tydzień), twarde(trzeci i czwarty tydzień). 
4. Etap: Leczenie, pacjent nosi kolejno każdą z nakładek zaczynając od miękkiej przez 7 dni poprzez średnią również przez 7 dni, a kończąc na twardej którą nosi przez okres 14 dni. Nakładki powinny być noszone minimum 20h w ciągu doby. Po upływie 3 tygodni od otrzymania nakładek konieczna jest wizyta w naszej Pracowni aby pobrać kolejny wycisk potrzebny na nowy zestaw nakładek na następny miesiąc. 
5. Etap: Stabilizacja zębów, czyli faza retencji. W pierwszym roku po aktywnym leczeniu nakładki retencyjne nosi się całą noc i jak najdłużej w ciągu dnia, w drugim roku po leczeniu nakładki retencyjne nosi się ok. 16h w ciągu doby, po drugim roku nakładki należy nosić jedynie w nocy. W okresie retencji należy zgłaszać się co pół roku na wizyty kontrolne aby kontrolować konieczność ich noszenia. Nakładki retencyjne są bardzo dobrze tolerowane przez pacjentów są nie widoczne i nie przeszkadzają podczas mówienia.

Masz pytania lub chcesz skorzystać
z metody Clear Aligner?

Pracownia Pięknego Uśmiechu czeka na kontakt!

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń

+48 515 726 891
+48 509 023 714

Napisz

kontakt@pieknyusmiech24.com.pl

Przyjedź do nas

ul. Długa 33A,
83-332 Borowo

“Jeśli zależy wam na tym, aby protezy były niewidoczne, a przy tym bardzo wygodne w noszeniu i łatwe w utrzymaniu higieny, to polecam wykonać je właśnie w tej pracowni protetycznej. Moja mama bardzo sobie chwali.”
Agata

“Moje dziecko nosi aparat ortodontyczny w technologii Cubi Orth, który przygotowany został przez specjalistów pracujących w tej pracowni. Polecam serdecznie!”
Sylwia

Bezpłatna wycena usług