O nas

Pracownia Pięknego Uśmiechu

Twój Piękny Uśmiech jest w rękach ekspertów!

Szukasz miejsca godnego zaufania, gdzie o Twój zdrowy i estetyczny zgryz zadbają specjaliści z każdej dziedziny stomatologii? Już je znalazłeś – to Pracownia Pięknego Uśmiechu! Ukoronowanie naszych wieloletnich starań, podsumowanie praktyki i drogi rozwoju zawodowego prawdziwych ekspertów. Nasz zespół budują specjaliści, którzy podchodzą indywidualnie do każdego powierzonego im pacjenta, traktując jego plan leczenia jako szczególny przypadek. Co równie ważne, dzięki ścisłej współpracy nasi eksperci potrafią zbudować kompleksowy oraz skuteczny plan leczenia dla każdego naszego pacjenta!

Zdradziliśmy Ci sekret Pięknego Uśmiechu. To właśnie dzięki doświadczeniu i oddaniu naszych stomatologów leczenie w pracowni staje się procesem interdyscyplinarnym, niezwykle precyzyjnym, z wykorzystaniem wszelkich najnowocześniejszych metod oraz narzędzi pracy.

Do naszych gabinetów trafiają pacjenci, którzy potrzebują kompleksowej pomocy z zakresu ortodoncji, implantologii, stomatologii estetycznej, a także działań z szeroko pojętej dziedziny protetyki stomatologicznej.

Dzięki Pracowni Pięknego Uśmiechu zyskują oni coś niezwykle cennego – pełnowymiarową opiekę oraz komfort, który sprawia, że nie czują stresu związanego z wizytą w gabinecie.

 

Wyróżnia nas też fakt, iż praca naszych protetyków odbywa się na miejscu. Co to oznacza i dlaczego jest tak ważne? Dzięki temu kontrolujemy cały proces, prowadzący do stworzenia uzębienia protetycznego idealnie dopasowanego do pacjenta. To też gwarancja, że nasza praca da Ci satysfakcję i zadowolenie!

Największą wartością jest dla nas Piękny Uśmiech każdego naszego pacjenta!

Pozwól, abyśmy zadbali o Twoje zdrowie.

Porozmawiaj ze specjalistą
i umów się na pierwszą wizytę!

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń

+48 515 726 891
+48 509 023 714

Napisz

kontakt@pieknyusmiech24.com.pl

Przyjedź do nas

ul. Długa 33A,
83-332 Borowo

“Jeśli zależy wam na tym, aby protezy były niewidoczne, a przy tym bardzo wygodne w noszeniu i łatwe w utrzymaniu higieny, to polecam wykonać je właśnie w tej pracowni protetycznej. Moja mama bardzo sobie chwali.”
Agata

“Moje dziecko nosi aparat ortodontyczny w technologii Cubi Orth, który przygotowany został przez specjalistów pracujących w tej pracowni. Polecam serdecznie!”
Sylwia

Bezpłatna wycena usług