Cennik

Piękny uśmiech wart jest każdej ceny! – u nas miło się zaskoczysz

Nie lubisz przepłacać ? Dobrze trafiłeś!
Nie jesteśmy dużą kliniką, prowadzimy rodzinną Pracownię Protetyczną przy domu.
Nasi pacjenci to nasze całe życie zawodowe.

Protetyk – cennik:

Chciałbyś olśniewać uśmiechem, ale ubytki w zębach nie pozwalają Ci na to? A może kształt lub wielkość Twoich zębów są dla Ciebie niesatysfakcjonujące? Chcesz wiedzieć czy możliwe jest bezpieczne wybielanie zębów?

Pracownia Pięknego Uśmiechu to miejsce dla Ciebie. Specjalizujemy się w usługach protetycznych, wykonujemy protezy zębowe, protezy akrylowe, licówki, korony i wiele więcej. Sprawdź już teraz naszą ofertę. Działamy szybko i skutecznie. W szczególnych przypadkach natychmiastowo.

Zastanawiasz się jaka jest cena aparatu na zęby, a także cena protezy? Bardzo dobrze trafiłeś. Odpowiemy na każde Twoje pytanie i zaproponujemy zdecydowanie konkurencyjne ceny protez zębowych. W naszej ofercie znajdziesz różne rodzaje protez zębowych, a szeroki wybór sprawia, że możemy dopasować je indywidualnie do Ciebie.

Jeśli Twoim problemem jest uszkodzona, złamana, pęknięta proteza zębowa – naprawa protez zębowych to nasza specjalność. Nie czekaj – cena naprawy protezy zębowej jest o wiele niższa niż cena protezy.

Dobry protetyk nie musi być bardzo drogi, ale często też nie jest tani.

Jednak musisz wiedzieć, że usługi protetyczne są kosztowne ze względu na wysoki koszt wytworzenia, drogie surowce oraz czasochłonny proces tworzenia indywidualnych zleceń. Pamiętaj więc, że z nami inwestujesz w jakość, estetykę i komfort, a w naszej pracowni jesteś traktowany indywidualnie. Zawsze będziemy starali się pójść Ci na rękę. Warto oddać się w ręce doświadczonych specjalistów.

Dbamy o Twoje zdrowie, bezpieczeństwo w trakcie wykonywanych zabiegów oraz dobre samopoczucie. Niezależnie od ceny i rodzaju wykonywanych usług, na końcu na pewno szeroko się uśmiechniesz. Nie czekaj, sprawdź ile kosztuje proteza zębowa, szyna wybielająca lub aparat ortodontyczny. Cena nie jest powalająca, ale efekt z całą pewnością tak! Zapomnij o dyskomforcie, deformacjach protezy oraz ukrywaniu uśmiechu.

Cena jaką płacisz to profesjonalne produkty, profesjonalny sprzęt i profesjonalni protetycy.
Same korzyści? Więc uśmiechnij się na swoją korzyść.

1. Leczenie implantologiczne

Augumentacja kości

od 900 zł

Korona tymczasowa na implancie

1 000 zł

Korona na implancie

2 600 zł

Wszczepienie Szwajcarskiego implantu Camlog

2 600 zł

Konsultacja dwóch specjalistów, przygotowanie planu leczenia

100 zł

2. Leczenie ortodontyczne Clear Aligner (nakładkowe)

Stworzenie planu leczenia i wizualizacji efektów

400 zł

Koszt leczenia nakładkami

1 500 zł / zestaw

3. Diagnostyka

Konsultacja dwóch specjalistów, przygotowanie planu leczenia
w przypadku podjęcia decyzji o podjęciu leczenia konsultacja jest bezpłatna

100 zł

4. Protetyka

Proteza PREMIUM

2 000 zł

Proteza PREMIUM posiada zęby o estetyce koron pełnoceramicznych do złudzenia imitując naturalne zęby. Są to protezy nowej ery, wygodne w użytkowaniu, efektywne w wyglądzie, nie uczulające. Jeżeli wymagasz więcej od swojego uśmiechu i zależy Ci na wysokiej estetyce i komforcie użytkowania to rozwiązanie dla Ciebie. Spełnimy oczekiwania najbardziej wymagającego pacjenta 🙂

Licówki i korony pełnoceramiczne e-max

1 400 zł

Dzięki uzupełnieniom wykonanym w systemie E-MAX możemy zamaskować przebarwienia na zębach, wydłużyć je lub poszerzyć, a nawet skutecznie pozbyć się ukruszeń i nadłamań. Jeśli Twoje zęby wymagają uzupełnienia ubytków, to materiały pełnoceramiczne także świetnie się sprawdzą w takiej sytuacji, podobnie jak w przypadku pełnej odbudowy przy pomocy koron i mostów.

Biofunkcyjna proteza całkowita

1 200 zł

Proteza zębowa elastyczna częściowa

1 500 zł

Proteza zębowa elastyczna całkowita

2 000 zł

Materiały elastyczne są także bardzo bezpieczne dla pacjentów. Umożliwiają spożywanie gorących posiłków, gdyż są odporne na wysokie temperatury, nie powodują także alergii i podrażnień. Protezy tego typu są cienkie, lekkie i bardzo wygodne, zajmują znacznie mniej miejsca w ustach niż klasyczne rozwiązania.

Proteza zębowa akrylowa częściowa

800 zł

Proteza zębowa akrylowa całkowita

1 000 zł

Protezy akrylowe są powszechnie wykorzystywane do uzupełniania ubytków w uzębieniu, zarówno w przypadku częściowego jak też całkowitego braku zębów. Wykonuje się je z akrylu, materiał ten jest bardzo dobrze tolerowany przez organizmy pacjentów i nie powoduje niepożądanych reakcji alergicznych. Jednocześnie można go w taki sposób modelować, że do złudzenia będzie przypominał naturalne, dziąsła oraz błonę śluzową.

Nakładki Snap-on-smile

2 000 zł

Snap-on-smile to specjalne nakładki kosmetyczne na zęby, które w szybki i, co najważniejsze, bezbolesny sposób nie tylko poprawią estetykę zębów, ale także uzupełnią braki w uzębieniu.

Proteza na implantach

od 3 000 zł

Mosty pełnoceramiczne E.max

1 400 zł za punkt (ząb)

Dzięki uzupełnieniom wykonanym w systemie E-MAX możemy zamaskować przebarwienia na zębach, wydłużyć je lub poszerzyć, a nawet skutecznie pozbyć się ukruszeń i nadłamań. Jeśli Twoje zęby wymagają uzupełnienia ubytków, to materiały pełnoceramiczne także świetnie się sprawdzą w takiej sytuacji, podobnie jak w przypadku pełnej odbudowy przy pomocy koron i mostów.

Ekspresowa naprawa protez zębowych

150 zł

Dostawienie zębów i klamer do protez

100 zł

Podścielenie protezy zębowej

200 zł

5. Stomatologia zachowawcza z endodoncją

Wkład koronowo-korzeniowy

250 zł

Leczenie kanałowe

od 200 - 300 zł

Wypełnienie światłoutwardzalne

od 100 - 200 zł

Usunięcie zęba

100 - 150 zł

Znieczulenie

bezpłatnie

Skaling

200 zł

6. Periodontologia

Płukanie kieszonki dziąsłowej, podanie leku

50 zł

Leczenie zmian na błonie śluzowej

50 zł / wizyta

Jesteś w naszej pracowni traktowany indywidualnie, zawsze będziemy starali się pójść Ci na rękę.

Porozmawiaj ze specjalistą
i umów się na pierwszą wizytę!

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń

+48 515 726 891
+48 509 023 714

Napisz

kontakt@pieknyusmiech24.com.pl

Przyjedź do nas

ul. Długa 33A,
83-332 Borowo

“Jeśli zależy wam na tym, aby protezy były niewidoczne, a przy tym bardzo wygodne w noszeniu i łatwe w utrzymaniu higieny, to polecam wykonać je właśnie w tej pracowni protetycznej. Moja mama bardzo sobie chwali.”
Agata

“Moje dziecko nosi aparat ortodontyczny w technologii Cubi Orth, który przygotowany został przez specjalistów pracujących w tej pracowni. Polecam serdecznie!”
Sylwia

Bezpłatna wycena usług