Protezy akrylowe

Dlaczego warto wykonać protezę zębową w Pracowni Pięknego Uśmiechu?

  • oferujemy protezy z najlepszych materiałów dostępnych obecnie na światowym rynku
  • jeżeli w branży pojawia się metoda poprawiająca komfort noszenia protez oraz wnosi nową jakość będziemy z pewnością jednymi z pierwszych gabinetów które zaproponuje to rozwiązanie naszym pacjentom
  • wszystkie uzupełnienia protetyczne wykonywane są przez licencjonowanego Sepcjalista ds. Techniki Dentystycznej 

Piękny uśmiech z protezą akrylową

Jeśli chcesz się cieszyć pięknym uśmiechem, to możemy Ci w tym pomóc. Wykonamy dla Ciebie idealnie dopasowaną, wygodną protezę akrylową, zarówno stałą jak i częściową.

Stosujemy wyłącznie surowce najwyższej jakości, które są w pełni bezpieczne dla naszych pacjentów, a jednocześnie zapewniają wysoką trwałość i wygodę podczas noszenia. Kierując się najwyższymi standardami każdą realizowaną protezę wykonujemy w kilku etapach.

Dzięki naszym protezom akrylowym ubytki w zębach nie będą już problemem, a uśmiech będzie wyglądał w pełni estetycznie i naturalnie. Skupiając się na staranności i wysokiej dokładności wykonania gwarantujemy, że od samego początku poczujesz wygodę i komfort podczas noszenia. Duży nacisk kładziemy na stronę estetyczną, dotyczy to zarówno stosowanych materiałów, jak też dbałości o najdrobniejsze szczegóły wykonania.

Zabieg krok po kroku:

1. Etap: konsultacja, ustalenie planu leczenie oraz projektu zasięgu protezy
2. Etap: ewentualna przymiarka protezy woskowej, ustalenie czy estetyka, kolor zębów oraz zasięg jest dla pacjenta komfortowy i do zaakceptowania
3. Etap: oddanie gotowej protezy

Czym się charakteryzują protezy akrylowe?

Protezy akrylowe są powszechnie wykorzystywane do uzupełniania ubytków w uzębieniu, zarówno w przypadku częściowego jak też całkowitego braku zębów. Wykonuje się je z akrylu, materiał ten jest bardzo dobrze tolerowany przez organizmy pacjentów i nie powoduje niepożądanych reakcji alergicznych. Jednocześnie można go w taki sposób modelować, że do złudzenia będzie przypominał naturalne, dziąsła oraz błonę śluzową. Protezy akrylowe można podzielić na częściowe oraz całkowite. Te pierwsze stosowane są przy niewielkiej ilości ubytków, uzupełniając puste przestrzenie zapewniają estetyczny wygląd i jednocześnie zapobiegając przesuwaniu się pozostałych zębów. Przy ich kompletnym braku stosuje się protezy całkowite, odbudowujące utracone uzębienie i przywracające piękny uśmiech i możliwość żucia. Oba rodzaje protez akrylowych można wyciągać i wkładać z powrotem do jamy ustnej. Dobrze dopasowane mogą z powodzeniem służyć nawet przez kilka lat, zapewniając pacjentom ładny wygląd i możliwość normalnego funkcjonowania.

Porozmawiaj ze specjalistą
i umów się na pierwszą wizytę!

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń

+48 515 726 891
+48 509 023 714

Napisz

kontakt@pieknyusmiech24.com.pl

Przyjedź do nas

ul. Długa 33A,
83-332 Borowo

“Jeśli zależy wam na tym, aby protezy były niewidoczne, a przy tym bardzo wygodne w noszeniu i łatwe w utrzymaniu higieny, to polecam wykonać je właśnie w tej pracowni protetycznej. Moja mama bardzo sobie chwali.”
Agata

“Moje dziecko nosi aparat ortodontyczny w technologii Cubi Orth, który przygotowany został przez specjalistów pracujących w tej pracowni. Polecam serdecznie!”
Sylwia

Bezpłatna wycena usług