+48 668 173 000

Protetyka

PROTETYKA

Proteza na implantach

Czym różnią się lokatory od teleskopów na implantach? Zobacz jak wygląda to na nagraniu.
Jaka jest różnica w praktyce między tymi rozwiązaniami?
Teleskopy to praca wykorzystująca technologie galwaniczne, czyli właściwości czystego złota. Trzymanie takiej protezy jest perfekcyjne.
Docelowy efekt jest uzyskany od razu po pierwszym jej założeniu i utrzymuje się docelowo przez cały okres korzystania z protezy.

Proteza na lokatorach również gwarantuje perfekcyjne trzymanie. Jest wykonana w innej technologii. Średnio co 2-4 lata wymaga wymiany tzw. gumek, które są elementem utrzymującym stabilizację protezy podczas korzystania. Pacjenci bardzo często maja problem z zaakceptowaniem oraz noszeniem dolnych protez. Często są to protezy, które lądują w szufladach lub noszone są okazjonalnie. Rozwiązaniem dającym 100% komfortu z użytkowania protezy dolnej są właśnie te dwie możliwości – proteza na implantach lokatorach lub proteza teleskopowa na implantach.
Jeśli naprawdę zależy Ci na tym, aby Twoja proteza była perfekcyjnie dopasowania i cenisz sobie komfort użytkowania – skontaktuj się z naszą pracownią w Borowie. Spełnimy Twoje marzenie o pięknym uśmiechu.

NASZE USŁUGI

Umów się na wizytę już teraz