IMPLANT Z TLENKU CYRKONU
PRZEJMUJĘ FUNKCJĘ NATURALNEGO KORZENIA

Dlaczego warto wykonać zabieg implantacji w Pracowni Pięknego Uśmiechu:
  • nasze implanty są w 100% biozgodne z tkankami dzięki czemu nie ma możliwości rozwinięcia alergii i tym samym obciążenia układu odpornościowego,
  • jesteśmy w stanie dzięki implantom ceramicznym uzyskać wysoce estetyczne połączenie z dziąsłem.
Implanty

NIEWIDOCZNE – BIAŁE- BIOKOMAPTYBILNE, BEZMETALOWE UZUPEŁNIENIA NA IMPLANTACH Z TLENKU CYRKONU

Pod względem technicznym implanty stanowią idealną podstawę rekonstrukcji brakujących zębów. Implanty tytanowe tylko u niewielkiej liczby osób wywołują reakcje alergiczne na ciało obce. Wrażliwe osoby mogą reagować na cząsteczki tytanu stanami zapalnymi. Wrażliwość na metale można sprawdzić wykonując badanie krwi. W takich przypadkach wskazane jest wykonanie rekonstrukcji na implantach bezmetalowych.

Ze względów medycznych, a przede wszystkim estetycznych, w stomatologii już od wielu lat stosuje się korony i mosty z białego materiału zwanego dwutlenkiem cyrkonu. Dwutlenek cyrkonu jest materiałem obojętnym chemicznie i charakteryzuje się bardzo dużą stabilnością oraz biokompatybilnością. Pozytywne wyniki badań dla dwutlenku cyrkonu w jamie ustnej sprawiły, że już przed ponad 20 laty naukowcy podjęli próbę opracowania białego, obojętnego implantu – i to z dużym sukcesem.

Jak przebiega cały proces leczenia implantologicznego?

5

ETAP DIAGNOSTYKI I LECZENIA

Obejmuje wykonanie szczegółowych badań, które prowadzą do przedstawienia planu wstawienia implantu.

5

ETAP ZABIEGU CHIRURGICZNEGO

Niezbędny do przygotowania miejsca pod wszczepienie, jest to przede wszystkim wykonanie otworów w kości.

5

ETAP OSSEOINTEGRACJI

To proces zrośnięcia się implantu z kością

5

ETAP TWORZENIA UZUPEŁNIENIA PROTETYCZNEGO

Rozpoczyna go odsłonięcie implantu (po jego wcześniejszym wygojeniu) po to, aby założyć śrubę gojącą oraz łącznik. W tym czasie wykonuje się także wycisk, który umożliwia wykonanie dla pacjenta mostu, korony protetycznej czy protezy. To właśnie one zostaną przymocowane do implantów w ostatnim etapie leczenia.

Nie martw się o jakiekolwiek komplikacje – zespół naszych ekspertów zapewnia, że implanty będą Ci służyć w sposób niezawodny!

Żeby tak jednak było, musisz pamiętać o prawidłowej higienie jamy ustnej, a także o regularnych spotkaniach kontrolnych ze specjalistami w naszym gabinecie.

Co osiągniemy dzięki leczeniu implantologicznemu? Przede wszystkim trwałe i estetyczne uzupełnienie zgryzu – przekonasz się, że nie będziesz mógł odróżnić wstawionej przez nas korony od swoich naturalnych zębów! 

Jesteś gotowy na swój nowy Piękny Uśmiech? Pozwól nam zadbać o niego dzięki implantom!

Powiązane zabiegi:

Masz pytania lub chcesz skorzystać
z metody Clear Aligner?

Pracownia Pięknego Uśmiechu czeka na kontakt!

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń

+48 515 726 891
+48 509 023 714

Napisz

kontakt@pieknyusmiech24.com.pl

Przyjedź do nas

ul. Długa 33A,
83-332 Borowo

“Jeśli zależy wam na tym, aby protezy były niewidoczne, a przy tym bardzo wygodne w noszeniu i łatwe w utrzymaniu higieny, to polecam wykonać je właśnie w tej pracowni protetycznej. Moja mama bardzo sobie chwali.”
Agata

“Moje dziecko nosi aparat ortodontyczny w technologii Cubi Orth, który przygotowany został przez specjalistów pracujących w tej pracowni. Polecam serdecznie!”
Sylwia

Bezpłatna wycena usług