Implanty zębowe

Dlaczego warto wykonać zabieg implantacji w Pracowni Pięknego Uśmiechu:
  • posiadamy interdyscyplinarny zespół specjalistów nasz implantolog jest absolwentem  Curriculum Implantologii Uniwersytetu we Frankfurcie nad Menem,
  • posiada wieloletnie doświedczenie oraz  tytuł eksperta ds. implantologii ICOI, potwierdzony egzaminami Fellowship ICOI oraz Diplomate ICOI.

Implanty zębowe

Implanty nie tylko zapewnią Ci estetyczny wygląd zgryzu czy wyeliminują wstydliwe braki w uzębieniu, ale przede wszystkim pozwolą zadbać o Twoje zdrowie! Zapewniamy, że wykonane przez nas implanty są nie tylko solidne, ale przede wszystkim trwałe – pozostaną niezawodne przez kilkanaście lat. Co jeszcze możesz zyskać? Lepszą samoocenę i poprawę pewności siebie – to gwarantowane w Pracowni Pięknego Uśmiechu!

Proces leczenia implantologicznego oraz zabiegów planujemy w sposób skuteczny, dzięki wiedzy oraz doświadczeniu ekspertów z wielu specjalizacji. Dodatkowo nasza pracownia posiada nowoczesne narzędzia, które pozwalają na przeprowadzenie zabiegów w warunkach komfortowych dla pacjentów. Możliwe jest również przedstawienie symulacji.

Jak przebiega cały proces leczenia implantologicznego?

5

Etap diagnostyki i leczenia

Obejmuje wykonanie szczegółowych badań, które prowadzą do przedstawienia planu wstawienia implantu.

5

Etap zabiegu chirurgicznego

Niezbędny do przygotowania miejsca pod wszczepienie, jest to przede wszystkim wykonanie otworów w kości.

5

Etap osseointegracji

To proces zrośnięcia się implantu z kością

5

Etap tworzenia uzupełnienia protetycznego

Rozpoczyna go odsłonięcie implantu (po jego wcześniejszym wygojeniu) po to, aby założyć śrubę gojącą oraz łącznik. W tym czasie wykonuje się także wycisk, który umożliwia wykonanie dla pacjenta mostu, korony protetycznej czy protezy. To właśnie one zostaną przymocowane do implantów w ostatnim etapie leczenia.

Nie martw się o jakiekolwiek komplikacje – zespół naszych ekspertów zapewnia, że implanty będą Ci służyć w sposób niezawodny!

Żeby tak jednak było, musisz pamiętać o prawidłowej higienie jamy ustnej, a także o regularnych spotkaniach kontrolnych ze specjalistami w naszym gabinecie.

Co osiągniemy dzięki leczeniu implantologicznemu? Przede wszystkim trwałe i estetyczne uzupełnienie zgryzu – przekonasz się, że nie będziesz mógł odróżnić wstawionej przez nas korony od swoich naturalnych zębów! 

Jesteś gotowy na swój nowy Piękny Uśmiech? Pozwól nam zadbać o niego dzięki implantom!

Powiązane zabiegi:

Masz pytania lub chcesz skorzystać
z metody Clear Aligner?

Pracownia Pięknego Uśmiechu czeka na kontakt!

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń

+48 515 726 891
+48 509 023 714

Napisz

kontakt@pieknyusmiech24.com.pl

Przyjedź do nas

ul. Długa 33A,
83-332 Borowo

“Jeśli zależy wam na tym, aby protezy były niewidoczne, a przy tym bardzo wygodne w noszeniu i łatwe w utrzymaniu higieny, to polecam wykonać je właśnie w tej pracowni protetycznej. Moja mama bardzo sobie chwali.” Agata

“Moje dziecko nosi aparat ortodontyczny w technologii Cubi Orth, który przygotowany został przez specjalistów pracujących w tej pracowni. Polecam serdecznie!” Sylwia