Implanty zębowe

Dlaczego warto wykonać zabieg implantacji w Pracowni Pięknego Uśmiechu:
  • posiadamy interdyscyplinarny zespół specjalistów nasz implantolog jest absolwentem  Curriculum Implantologii Uniwersytetu we Frankfurcie nad Menem,
  • posiada wieloletnie doświedczenie oraz  tytuł eksperta ds. implantologii ICOI, potwierdzony egzaminami Fellowship ICOI oraz Diplomate ICOI.
Implanty

Implanty zębowe

Implanty nie tylko zapewnią Ci estetyczny wygląd zgryzu czy wyeliminują wstydliwe braki w uzębieniu, ale przede wszystkim pozwolą zadbać o Twoje zdrowie! Zapewniamy, że wykonane przez nas implanty są nie tylko solidne, ale przede wszystkim trwałe – pozostaną niezawodne przez kilkanaście lat. Co jeszcze możesz zyskać? Lepszą samoocenę i poprawę pewności siebie – to gwarantowane w Pracowni Pięknego Uśmiechu!

Proces leczenia implantologicznego oraz zabiegów planujemy w sposób skuteczny, dzięki wiedzy oraz doświadczeniu ekspertów z wielu specjalizacji. Dodatkowo nasza pracownia posiada nowoczesne narzędzia, które pozwalają na przeprowadzenie zabiegów w warunkach komfortowych dla pacjentów. Możliwe jest również przedstawienie symulacji.

Jak przebiega cały proces leczenia implantologicznego?

5

Etap diagnostyki i leczenia

Obejmuje wykonanie szczegółowych badań, które prowadzą do przedstawienia planu wstawienia implantu.

5

Etap zabiegu chirurgicznego

Niezbędny do przygotowania miejsca pod wszczepienie, jest to przede wszystkim wykonanie otworów w kości.

5

Etap osseointegracji

To proces zrośnięcia się implantu z kością

5

Etap tworzenia uzupełnienia protetycznego

Rozpoczyna go odsłonięcie implantu (po jego wcześniejszym wygojeniu) po to, aby założyć śrubę gojącą oraz łącznik. W tym czasie wykonuje się także wycisk, który umożliwia wykonanie dla pacjenta mostu, korony protetycznej czy protezy. To właśnie one zostaną przymocowane do implantów w ostatnim etapie leczenia.

Nie martw się o jakiekolwiek komplikacje – zespół naszych ekspertów zapewnia, że implanty będą Ci służyć w sposób niezawodny!

Żeby tak jednak było, musisz pamiętać o prawidłowej higienie jamy ustnej, a także o regularnych spotkaniach kontrolnych ze specjalistami w naszym gabinecie.

Co osiągniemy dzięki leczeniu implantologicznemu? Przede wszystkim trwałe i estetyczne uzupełnienie zgryzu – przekonasz się, że nie będziesz mógł odróżnić wstawionej przez nas korony od swoich naturalnych zębów! 

Jesteś gotowy na swój nowy Piękny Uśmiech? Pozwól nam zadbać o niego dzięki implantom!

Powiązane zabiegi:

Masz pytania lub chcesz skorzystać
z metody Clear Aligner?

Pracownia Pięknego Uśmiechu czeka na kontakt!

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń

+48 515 726 891
+48 509 023 714

Napisz

kontakt@pieknyusmiech24.com.pl

Przyjedź do nas

ul. Długa 33A,
83-332 Borowo

“Jeśli zależy wam na tym, aby protezy były niewidoczne, a przy tym bardzo wygodne w noszeniu i łatwe w utrzymaniu higieny, to polecam wykonać je właśnie w tej pracowni protetycznej. Moja mama bardzo sobie chwali.”
Agata

“Moje dziecko nosi aparat ortodontyczny w technologii Cubi Orth, który przygotowany został przez specjalistów pracujących w tej pracowni. Polecam serdecznie!”
Sylwia

Bezpłatna wycena usług