+48 668 173 000

Chirurgia stomatologiczna

CHIRURGIA STOMATOLOGICZNA

Usuwanie zębów

Chirurgicznie usuwamy zatrzymane ósemki. Choć może to brzmieć nieco niepokojąco – zabiegi tego typu są z reguły mało kłopotliwe, nasz chirurg posiada bogate doświadczenie zdobyte głównie za granicą

USUWANIE ZĘBÓW

Leczenie zamiast usuwania

W naszym gabinecie każdy ząb jest na wagę złota. Dlatego zamiast usuwać, dokładamy wszelkich starań, żeby skutecznie leczyć, wzmacniać i ratować uzębienie. Dzięki naszej wiedzy i zdobywanemu przez lata doświadczeniu, możemy przywrócić je do normalnego funkcjonowania w nawet trudnych przypadkach. Uratowane zęby mogą posłużyć swoim właścicielom jeszcze przez wiele długich lat.
Niestety, czasem ząb jest na tyle zniszczony i osłabiony przez próchnicę, że jego leczenie jest niemożliwe, albo nieopłacalne dla pacjenta. W takich sytuacjach proponujemy jego ekstrakcję. Zawsze jednak jest to poprzedzone wnikliwą i szczegółową diagnostyką oraz dokładnym zapoznaniem się ze zdjęciami rentgenowskimi. Na tej podstawie uzasadniamy pacjentowi naszą decyzję oraz przedstawiamy dalsze, najkorzystniejsze dla niego rozwiązania.

USUWANIE ZĘBÓW

Ekstrakcja zębów – profesjonalna i bezbolesna

W naszym gabinecie stawiamy na bezpieczeństwo, zdrowie i komfort pacjenta. Rozumiemy, że każde usuwanie zębów, szczególnie chirurgiczne usuwanie ósemek, niesie ze sobą duży stres i obawy. Dlatego w naszym gabinecie pracują wykwalifikowani specjaliści, którzy przeprowadzają szybkie i bezbolesne ekstrakcje. Ponieważ stosują przy tym wysokiej jakości preparaty znieczulające, pacjenci mogą mieć pewność, że wyrywanie ósemki, jak również innych zębów, będzie dla nich możliwie najbardziej komfortowe.

Co ważne, przed każdą ekstrakcją przeprowadzany jest szczegółowy wywiad lekarski. Pozwala to wyeliminować choroby współistniejące oraz dopasować idealny środek znieczulający.

USUWANIE ZĘBÓW

Kiedy konieczne jest usuwanie ósemek?

W naszym gabinecie staramy się zachować nawet zęby mądrości i nie podejmujemy pochopnej decyzji o ich usunięciu. Jeżeli jednak wyrzynają się nieprawidłowo, powodują wady zgryzu, zagrażają innym zębom, albo mogą prowadzić do zaburzeń lub zwyrodnień w stawie skroniowo-żuchwowym, po wnikliwej analizie przypadku, możemy zasugerować usunięcie zęba.

Usuwanie ósemek jest przeprowadzane przez naszego doświadczonego chirurga twarzowo-szczękowego. Dzięki temu pacjenci mają pewność, że ekstrakcja zostanie wykonana w pełni profesjonalnie i bezboleśnie. Nasz chirurg dba również o prawidłowe gojenie się ich ran pozabiegowych. W razie jakichkolwiek pytań związanych z jego działaniami, czy też innymi naszymi usługami, prosimy o kontakt.

NASZE USŁUGI

Umów się na wizytę już teraz